| Mirceadumb a întrebat:

Cam la ce pret ajunge o sticla de whisky (0.7l - J&B / Jack Daniel's / Red Label) la o cafenea daca vreau sa cumpar toata sticla. stiti vreo cafenea/pizzerie un pot comanda si pizza si sa cumpar si o sticla de bautura alcoolica la un pret decent in constanta?

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Depinde de preturile de la cafenea, dar trece de 150 ron in mod sigur

| SashaB a răspuns:

Depinde cat de select este locul dar nu cred ca ie mai mult de 100-150lei acu estimez pretul maxim.