| Grethel13 a întrebat:

Dacă am cumpărat un trening Adidas, cum îmi dau seama că nu e fake?

Are un R(încercuit)-adică marcă verificată, iar pe etichetă scrie "fabricat în Vietnam". Sigur e original?

1 răspuns:
| valentina2392 a răspuns:

Teoretic da! Acum depinde daca e din magazin cunoscut sau de la o persoana! Dar teoretic daca scrie vietnam, e original... dar poate fi si de la turci, ca au mai schimbat astia tactica happy Acum ce sa zic, studiezi persoana, istoricul persoanei de la care l-ai cumparat! Asa stii daca e serios sau doar face comert happy