| christian90 a întrebat:

Daca am la eMAG o comanda cu multiple produse (fashion) si doresc sa fac retur la un anume produs, trebuie sa fac retur la toata comanda?
Nu imi este clar acest lucru, din ce am citit pe la termene/conditii.
M-as astepta si la cazul acesta.

Răspuns Apreciat de Editori
| Anonimul151 a răspuns:

Nu trebuie să faci retur la toată comanda. Poți să faci returul doar la acel produs. Dar cel mai bine ar fi să suni la eMAG și sa specifici acest lucru ca să nu fie alte probleme.

| christian90 explică:

Pentru orice eventualitate, ajung si la acest lucru.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca produsele nu au fost vandute intr-un bundle/pachet nu trebuie sa faci retur la toata comanda.

| christian90 explică (pentru anonim_4396):

Mda, depinde si acest lucru.