| Isys a întrebat:

Daca am plasat o comanda este posibil sa pot ridica coletul cu o alta adresa fata de cea de pe buletin?

Răspuns Câştigător
| Yukidaruma a răspuns:

Da, bletinul e doar o formalitate ca să demonstrezi că tu ești cel cărua îi e destinat coletul. Poți să ai o adresă în buletin, o adresă în comandă dar să vorbești să-ți vină la o alta, în funcție de tine, vorbești cu cel care îți va aduce coletul (care te va suna).

4 răspunsuri:
| DoriB20 a răspuns:

Poti sa ai pe buletin adresa strada Zambilelor si sa ridici coletul din Carpatii Occidentali.Eu,spre exemplu, cand nu sunt acasa, imi dau intalnire cu curierul acolo unde suntlaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Curierul te suna sa va intalniti, nu vine la tine la usa. Il poti ridica si de la sediul firmei de curierat de la tine din oras.

| Daniel2836 a răspuns:

Salut Isys!
Da, atâta timp cât suni curierul și discutați.
Mulțumesc,

| aCek1ng a răspuns:

Da, se poate.