| literallythesamebruh a întrebat:

Salut! Am plasat o comandă pe H&M,aceasta aflându-se în depozit în momentul de față. Din motive personale,nu mai pot ridica coletul de la adresa pe care am pus-o inițial și aș dori să pun o altă adresă, dar nu reușesc, de anulat comanda nici atât. Aveți vreo idee?

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Curierul te va suna cand i ti livreaza comanda si atunci îi poti da lui adresa noua adresa, alta solutie nu ai.

| RxTx a răspuns:

Ii aminti pe văzători sa anunțe firma de coletărie sa poți să iei coletul din sediul lor sau să ți-l redirecționeze contra cost către altă adresa

| haileewatson a răspuns:

Verifica in contul H&M momentul in care coletul ajunge in depozitul curierului din orasul tau, si suna-i sa le spui ca vrei sa modifici adresa de livrare. easy.