| dydysor01 a întrebat:

Daca ar fi sa alegi intr-e o rochie eleganta si frumoasa si un maieu roz. Pe care ai alege-o?

Răspuns Câştigător
| kittiecat a răspuns:

Si eu as alege rochia pentru ca e mai simpatica si avantajeaza fetelehappy

13 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

As alege rochia. Un maieu nu este asa de semnificativ, in opinia mea.

| IIIx333III a răspuns:

Rochia eleganta...pentru ca rozul nu este printre culorile mele preferate. Funda?

| xxdd a răspuns:

Cum eu nu`s chiar asa de eleganta, as alege maieu roz :d

| MariaO a răspuns:

Buna!
Rochia clar. Din punctul meu de vedere nici nu se pot compara.

| Fredie a răspuns:

Hello. Fara suparare, dar observ ca gramatichia asta e tare grea pentru tanara generatie happy Intre se scrie legat, iar alege- o cu cratima. Banuiesc ca e posibil sa fie si vina profilor care nu se streseaza sa mai si invete copilasii ceva, ci doar trec si ei pe acolo sa-si ia banu, apoi ciao. Eu as alege niste jeansi albastri daca as mai gasi pe undeva, insa nu prea am mai vazut asa ceva prin magazinele noastre, co doar niste zdrente rupte in fund, in genunchi, ce arata penibil pe orice tip sau tipa. Apropo de asta: pustanii astia de 15-17 ani, chiar nu au simtul ridicolului? Multi dintre ei arata ca aurolacii saracutii, desi banuiesc ca au parinti cu bani pe acasa. happy

| Dahliaa a răspuns:

Rochia

| georgyana98georgy a răspuns:

Cu siguranta rochia pentru ca ea m-ar caracteriza mai bine.
Dar poate altcineva ar alege maieul.
Fiecare cu gusturile lui!

Pa Pa wave

| LoveBonJovi a răspuns:

Eu una aş alege maieul roz, pentru că mă simt mai bine în hainele simple decât elegante şi chiar atât de frumoase.

| printz3sa a răspuns:

Rochie funda:X

| AdeBu a răspuns:

Buna. uneori cand merg la o nunta sau ceva de genu' imi iau o rochie eleganta logic. dar in general nu sunt asa de eleganta, deci le'asi alege pe aman2happyhappy

FuNdAAA,,,:*:*...plzzz

| maria_7745 a răspuns:

Normal ca o rochie eleganta

| nico_7937 a răspuns:

Rochia

| Flav223 a răspuns:

Rochia E mai avantajoasa pentru fete si l-e scoate in evidentahappyhappy