| Mircea9 a întrebat:

Daca comand ceva de pe http://www.sportsdirect.com imi trebuie cont si daca comand cum platesc prin card sau ramburs si trebuie sa platesc in lire?

Răspuns Câştigător
| Yandel a răspuns:

Da, asta ar fi cea mai buna varianta, sa fiti cat mai multi sa impartiti transportul. Eu am lucrat pentru o firma care dadea comenzi cam de 2 ori pe luna, n-au fost niciodata probleme. Ai grija la marimi totusi, unele sunt ceva mai mari ca astea de la noi, daca te uiti la ghidul marimilor o sa vezi exact ce trebuie sa iei.

5 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

Trebuie sa ai cont, banii se retrag de pe card la cursul zilei.

| Yandel a răspuns:

Banii ti-i retrage de pe card in lei la cursul zilei, plata se face in momentul in care dai comanda, cam in 10 zile iti ajunge acasa prin DHL. Si da, trebuie sa-ti faci si cont.

| Mircea9 explică (pentru Yandel):

Si transportu cat este? deci daca produsul costa 10lire mie imi retrage 50lei fara transport si in 10 zile ajunge?

| Yandel a răspuns (pentru Mircea9):

Transportul e 20 de lire indiferent de cat de putin comanzi, deci iti va retrage 30.

| Mircea9 explică (pentru Yandel):

Si nu cred ca exista sa nu primesc coletul sau ceva de genu? cel mai ok ar fi sa ma cuplez cu cineva sa comandam mai multe odata nu?

| Yandel a răspuns (pentru Mircea9):

Da, asta ar fi cea mai buna varianta, sa fiti cat mai multi sa impartiti transportul. Eu am lucrat pentru o firma care dadea comenzi cam de 2 ori pe luna, n-au fost niciodata probleme. Ai grija la marimi totusi, unele sunt ceva mai mari ca astea de la noi, daca te uiti la ghidul marimilor o sa vezi exact ce trebuie sa iei.