| fetitzabuna a întrebat:

Daca comand ceva de pe Kauf.ro si dau sa comand acel produs si de exemplu imi scrie 650 lei atat scrie, dar daca mai dau si la calculeaza livrarea scrie 100 lei, intrebarea mea este: Daca comand acel produs care la pret final scrie 650 lei platesc si livrarea care nu mi-o arata pe acolo pe la subtotal?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Una este pretul produsului si alta pretul livrarii, asa ca vei plati, in total, 750 lei, daca livrarea este separata de pretul produsului. Numai bine!