| IulianSTF a întrebat:

Daca comand ceva de pe un site din alta tara, si imi cere numarul de telefon, cand ma suna, ma suna in limba respectiva? nu este o posibilitate de a vorbi in romana?

Răspuns Câştigător
| Mihhhhhhhh a răspuns:

Stai foarte liniștit pentru ca nu te va suna. Numărul de telefon este pentru cel care îți aduce pachetul acasă, adică un românaș de al nostru, in momentul livrării te va suna. Nu te impacienta.

6 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Daca nu au asistenti pentru limba romana, nu.

| Adry05 a răspuns:

laughing) nu te suna de acolo, maxim daca sunt probleme gen nu mai au produsele cerute de tine, nr e pentru curierul din Romania sa ia legatura cu tine.

| sierra1 a răspuns:

Bag mâna în... buzunar că nu te sună!

| anonimg a răspuns:

Cred că îți cer nr pentru curierul român. Că nu o sa vină chinezul la ușa ta. happy
Iar dacă ar fi să te sune, va fi limba din țara respectivă (dacă este din Europa) sau engleza.

| alina2k18 a răspuns:

Nu te suna nimeniwinking oricum platesti inainte sa iti trimita produsulwinking nr de tf e pentru contact -in caz ca vine prin curier- cum a zis colega.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Maxim te suna curierul, daca vine prin curier si nu prin posta. In rest platesti si nu ii mai intereseaza, iti trimit coletul pe urma