| GiveMeYourPussy a întrebat:

Daca imi cumpar un telefon din alta tara si nu are pe el limba romana ...il pot face cumva sa fie pe romana?

7 răspunsuri:
| Stephisorrr a răspuns:

Il duci la Gsm.

| Abduco a răspuns:

Depinde de telefon si de sistemul de operare. De exemplu sunt pachete pe care le poti downloada pentru anumite sisteme de operare. Eu am android si are si Romana de exemplu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.la orice diler, se poate interveni in softul telefonului pentru a introduce limba romana.Numai bine.

| VioCrazy a răspuns:

Doar daca are in setari limba romana
Succes!

| VioCrazy a răspuns:

Doar daca are in setari limba romana.
Succes!

| rafyx27 a răspuns:

Mie mi-a intrat romana in telefon cand l-am dus la deblocare

| RoXxyy a răspuns:

Si al meu e din alta tara. din cate stiu eu cele din alte tari nu au limba romana. engleza doar happy