| Maria203 a întrebat:

Daca comand de pe Aliexpress o sa imi vina pachetele la usa sau la posta(sau in cutia postala din bloc daca sunt destul de mici?)

3 răspunsuri:
| antimulte a răspuns:

La usa nu prea vin niciodata. Daca sunt suficient de mici si de usoare, sa zicem o pereche de casti, le mai gasesti si prin cutia postala, le aduce ca si corespondenta normala, dar daca sunt mai voluminoase decat un plic de corespondenta iti aduce decat avizul in cutie si te duci sa le iei personal.

| Simpatic a răspuns:

La posta vin coletele de pe aliexpress, nu vin la usa.

| JamesWatson a răspuns:

Depinde de colet. Eu stiu ca am comandat cateva brățări și inele si acestea au venit acasă (era undeva pana in 5 lei) dar mi am comandat si husa si ales chestii (Care depășeau 5 lei) acelea vin la poștă.