| Bogdan549 a întrebat:

Daca comand de pe site-uri din alte tari (respectiv acest site: http://www.aliexpress.com/ ) cum imi vine comanda? Mai trebuie sa platesc in plus? Vreau mai ales sa aflu raspunsurile de la cei cu experienta!

Dau funta!

Răspuns Câştigător
| relian a răspuns:

Nu men nu platesti, sau afli atunci cind cumperi pina sa platesti daca platesti shiping sau nu.Sau citeste ce zic aia cum e trimisu e gratis sau trebuie sa platesti, scrie pe undeva sau daca nu scrie sigur inainte sa platesti sa pui datele de pe card iti arata undeva

1 răspuns:
| Swallalala a răspuns:

Platesti.S-ar putea sa platesti mai mult decat costa produsul.