| Zac a întrebat:

Dacă comanzi o carte de pe editura MIHAI EMINESCU, în câte zile ajunge?

Răspuns Câştigător
| EmiiLoveYou a răspuns:

De obicei comenzile prin curier rapid ajung in 3 zile (in prima zi confirma comanda, in a doua se pune coletul la curier, iar in ziua a treia coletul soseste pana in ora 19.00 (pana atunci este programul curierului).
In caz de ninsoare, inundatie, furtuna...comanda poate intarzia cam 2 saptamani.
Eu zic ca in MAXIM 7 zile comanda va ajunge. Dar, de obicei in 3 zile.

1 răspuns:
| JustSmile17 a răspuns:

5-10 zile