| elenaakexua415 a întrebat:

Daca dau comanda de vape uri de pe vozol.ro imi cere buletinul la livrare?

11 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Depinde de curier!
In majoritatea cazurilor da, se cere legimitarea cu buletinul si trebuie sa ai PESTE 18 ani, asa cum este legal.

| ReddY25 a răspuns:

Nu

| blackann a răspuns:

Dar de ce fumezi asa ceva daca ai sub 18 ani? rolling eyes

| blackann a răspuns:

Jesus f*ck, nu o asculta pe violetta
niciun curier nu-ti cere buletinul, iar vozol nu vine prin posta romana rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca e livrare prin posta romana, da. Daca e prin curier, nu

| Lambruzau a răspuns:

Ia o pe asta!
Daca ti cere certificatul de nastere sau nr de telefon a lui taica-tu, maica -ta, a directorului de la scoala, a dirigintei…nu te risca.
Si ce rahat iti trebuie tie complicatii de astea? Nu
Stai cu k..rul pe camese linistit, ca poti sa vizionezi movies xxl si fara fum, este?

| elenaakexua415 explică (pentru Lambruzau):

Ai cumparat si ti a cerut nr de tel la directoare frate?

| Lambruzau a răspuns (pentru elenaakexua415):

Exact! Si l-am dat!