| TudorFox a întrebat:

Daca esti in Romania si comanzi de pe amazon, vine comanda? De exemplu intr-un oras mic

4 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Desigur, de ce nu? Evident, trebuie să ai un cont paypal valabil pentru plata comenzii.

| Violleta2022 a răspuns:

De pe amazon nu comanzi, doar cumperi, cu achitarea integrala, la incheierea cumpararii.
Dupa ce este achitata integral comanda, cei de la amazon trimit pachetul prin posta, iar cand ajung in tara, este preluat de posta romana si in final preluat de postasul din orasul tau.

| Violleta2022 a răspuns:

Oricum, dupa amazon poti cumpara numai cu credit card, sau cu cont de Paypal.

| wpetterssone a răspuns:

Comanda poate fi de oriunde. Mama a comandat mai demult de pe Amazon și au venit până lângă Luleå pe E10 (drum European).