| anonim_4396 a întrebat:

Daca fac o comanda online pe site-ul top shop, pentru tigai dry cooker, in cat timp se livreaza comanda?

8 răspunsuri:
| Cherilyn a răspuns:

Comanda ar trebui sa ajunga in cel mult 2 zile, daca este prin curier. happy

| Brotacelul a răspuns:

Vezi ca pe site-ul lor scrie, cu siguranta, care e termenul maxim de livrare...

| yyyyy a răspuns:

Comanda va ajunge in 2 saptamani maxim. aAm dat si eu o comanda si asa mi-a ajuns. Esti din Bucuresti? Poate va ajunge mai repede dar in niciun caz in 2 zile cum spune Cherilyn. Chiar daca este prin curier ea tot va ajunge peste cel putin o saptamana. happy

| DeyutzaDeea a răspuns:

Paii, in cam cateva zile big grin

| NoLoveNoStress a răspuns:

7-9 zile.
Si eu am comandat
:*

| Deyaaa18 a răspuns:

Depinde prin ce vrei sa o primesti. Prin curier e mai repede..cam in 2-3 zile iti vine comanda, iar prin posta vine cam intr-o saptamana.

| Mihai_Alexandru_Anca_1957 a răspuns:

Depinde ai comandato online, se livreaza cu DPD CURIER cu va ajunge in maxim 15-20 zile dar de sarbatori sunt multe comenzi deci mai trebuie sa astepti

| YeeaahhH a răspuns:

Eu am primit-o în trei săptămîni