| anonimbuc21 a întrebat:

Daca sunt din tarnaveni mures si vreau sa cumpar ce va la 30-50 lei va fi pe gratis transportul de la EMAG?
FUNDAAA

Răspuns Câştigător
| AgentulVIPPro a răspuns:

Salut... Din pacate la eMAG nu e gratuit decat pentru anumite produse si cu conditia ca, costul sa fie de peste 90 lei, astfel costul transportului este de 12 lei. O zi buna

3 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

"Livrare prin curier rapid :
Comanda ta cu produse eMAG va ajunge la tine in 1-2 zile lucratoare din momentul in care predam coletul curierului.

Livrarea este gratuita daca valoarea comenzii depaseste 90 lei.
Daca valoarea comenzii este mai mica de 90 lei, costul de livrare este 11.99 lei." - SURSA :
http://www.emag.ro/info/livrarea-comenzilor

Toate cele bune!

| Rockat a răspuns:

Transportul comenzilor sub 90 lei costă 11, 99 lei. Poți opta pentru ridicarea din showroom care e gratis. - http://bit.ly/1MDQyfJ

| Kizei a răspuns:

Comanda ta cu produse eMAG va ajunge la tine in 1-2 zile lucratoare din momentul in care predam coletul curierului.

Livrarea este gratuita daca valoarea comenzii depaseste 90 lei. Daca valoarea comenzii este mai mica de 90 lei, costul de livrare este 11.99 lei.

Asa zice pe siteul lor.