| ReSpawn17 a întrebat:

Cand cumperi de pe Emag, Transportul este gratis sau nu? Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Silvica76 a răspuns:

Comenzile cu valoarea totala mai mare de 90 RON (tva inclus) beneficiaza de livrare gratuita.
Pentru comenzile cu valoarea totala mai mica de 90 RON (tva inclus) si care au mod de livrare curier se va aplica un cost de transport in valoare de 11.99 ron (tva inclus).

5 răspunsuri:
| Predator30 a răspuns:

Daca depaseste suma de 90 de lei atuncea livrarea este gratuita, daca nu o sa platesti intr 5-10 lei transportul.

| stefioctavia a răspuns:

Nu este gratis.Platesti in jur de 15-20 lei.

| stefioctavia a răspuns:

Dar daca ai magazin eMAG in orasul tau te poti duce pana acolo si numai platesti transport.

| yourcrys a răspuns:

Da, eu am comandat o tableta si este gratuit.

| razvan05 a răspuns:

Eu am comandat ceva de pe eMAG, dar eram in Bucuresti si nu am platit transportul, dar daca e in alte judete cred ca se plateste curierul, maxim 10 lei.winking