| AlexDinamovistu a întrebat:

Daca trimit un produs comandat de pe eMAG la service-ul lor sunt sanse sa nu-l mai vad? Adica sa faca vreo smecherie sa ramana si cu banii si cu produsul?

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Totusi eMAG e cel mai mare magazin de electronice si it din tara nu sunt ultimii gainari

| OnuOnulică a răspuns:

Nu!
Emag este o firmă serioasă deci nu ar trebui să îți faci griji în privința asta.

| stlucian a răspuns:

NU! Cei dela eMAG sunt seriosi
NU se complica cu lucruri slabe de acest gen.Pot sa-ti schimbe/inlocui produsul daca NU mai poate fi reparat! Poti chiar sa alegi alt produs + diferenta sau banii inapoi.

http://blog.emag.ro/......0-de-zile/

| Bogdanovici24 a răspuns:

Nu are cum.Citeste Termenii si Conditiile de pe site-ul lor.In caz ca se intampla acest lucru suna la Protectia Consumatorului.Asa ca nu-ti fie frica ca nu vei pati astfel de lucru avand in vedere ca eMAG e un magazin online arhicunoscut.

| MarianAlex112 a răspuns:

Nu. este cel mai mare magazin online din Romania si nu fac asa ceva eu tot ce am in casa is luate de pe eMAG si nu am avut nici o problema cu ei(eMAG). funda