| anonim_4396 a întrebat:

Daca vreau sa comand ceva de pe sportguru.ro trebuie sa am neaparat cont? si cam in cat timp vine comanda? cum procedez?

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Nu iti trebuie cont! Da click pe ->Adauga in cos in dreptul produsului apoi Alege modalitatea de livrare ->Curier Rapid, Alege modalitatea de plata -> La livrare, click pe ->Comanda -> scrie datele tale -> Trimite Comanda. Cu ocazia asta o sa ai si cont, odata cu prima comanda.
Detalii aici http://www.sportguru.ro/cum-comand

Termenul de livrare

In cazul produselor aflate in stoc, termenul standard de livrare este de maxim 48 de ore de la data plasarii comenzii. Acest termen este valabil pentru zilele lucratoare. In cazul in care produsele sunt pe stoc iar comanda a fost plasata pana la ora 12, vom face tot posibilul ca produsele sa ajunga la dumneavoastra in 24 de ore de la plasarea comenzii.

Bafta!

1 răspuns:
| IonelaUrsu1 a răspuns:

Fara cont, merge direct