| mihai2092 a întrebat:

Dau funda. SKATEBOARD ABEC 5, Skateboard Urban Reptile, Skateboard profesional Freetime, Skateboard Spider, Skateboard Funny, Skateboard Rave, Skateboard Fire (RCO), Skateboard Blue Shark, Skateboard Dragon Blue, Skateboard Wolf, Skateboard Dragon, Skateboard roti PVC, Skateboard Dukes Rage Punk Pro, Skateboard Dukes Old Skool Series, Skateboard Instinct, Skateboard Worker Radical Rider. Care din ele credeti ca este cel mai potrivit pentru mine? Sunt incepator, am 45 de kg si vreau sa invat cateva scheme. Dau Funda.

Răspuns Câştigător
| 3ntzz a răspuns:

Primul meu skateboard a fost urban reptile (nu stiam sa ma dau ) si l-am luat din iarna trecuta si inca il mai am.deci cel mai bun e urban reptile happy sper ca te-am ajutat fundita big grin

2 răspunsuri:
| Dyller a răspuns:

Element, flip, blind, santa cruz, toy machine, creature, independent, ricta, almost, reflex
Astea branduri nu prostiile alea de mai sus, am avut urban reptile si au ras toti din skatepark de mine. Dupa ce mi-am luat un deck almost cu axe reflex si roti element am rupt urban reptile -ul si l-am aruncat pe foc.
Alea nu-s placi, sunt scanduri de mai sus

| Iuliaaa_5786 a răspuns:

Ia si tu din Carrefour un Sk8 RCO. e cel mai bun pentru incepatori si nici nu e scump! Ca doar poate nu o sa-ti placa asa mult sk8-ul.Si dupa aia daca iti ei ceva mai scump te oftici.

Funda? ^^