| anonim_4396 a întrebat:

.As vrea sa-mi iau un skateboard dar, as vrea sa stiu daca un "Skateboard Dukes Old Skool Series" este bun. Daca are cineva sa-mi spuna cat la tinut.happy

1 răspuns:
| hkr a răspuns:

Nu iti recomand sa iti iei asa ceva.O placa profesionala completa nu costa sub 300 lei, sa stii asta de la mine.In nici un caz nu o sa te tina foarte mult si nici nu o sa fii multumit de ea.(pot sa pun pariu).Iti recomand niste situri de unde poti sa-ti cumperi o placa completa profesionala nu foarte scumpa. bafta :]
www.u-man.ro
www.bmxmagazin.ro