| Robert061992 a întrebat:

Dau fundita! Vreau sa-mi achizitionez un laptop zilele acestea. M-ar interesa parerea unor cunoscatori in domeniul it.Este bun acest laptop pentru jocuri? Sa mearga jocurile macar pe medium pe el.
http://www.mediagalaxy.ro/catalog/index.jsp?categoryId=7 1&itemId=27906
S-au daca nu ziceti-mi dumneavoastra un laptop bun pentru jocuri pana in 30 de milioane.

Răspuns Câştigător
| Sharpa a răspuns:

Laptop pentru jocuri, suna urat, e ca si cum ai zice, limuzina pentru arat campul. Te sfatuiesc in aceeasi bani sa iti configurezi un sistem, si vei putea sa joci orice joc vrei tu pe detalii maxime.Laptopurile sunt pentru :Internet browsing, muzica, filme, messenger...etc.
Ce vreau sa-ti spun e ca e o mare pierdere de bani sa iti iei laptop pentru a juca jocuri.
Desigur daca nu ai ce face cu banii cumpara Dell Alienware M17x. Cel mai bun laptop in jocuri.

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia vezi tu aici http://www.emag.ro/.......PTD0C.004
ca e un laptop mai ieftin la fel ca ala pe care vrei sa-l iei cu 29 de milioane, scutesti 1 milion ca boieru.
Eu zic ca laptopul ala e bun.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@Sharpa asta cam asa e, laptopul e facut pentru afaceri iar PC desktop pentru jocuri!

| gabor_8975 a răspuns:

Http://www.emag.ro/......VY371EAB1T
acesta este un laptop bun pentru jocuri
poti juca jocuri noi la grafica medie fara probleme
cel putin mie imi merge
eu l-am luat tot de pe siteu asta:-j

| Mariaღ a răspuns:

Http://www.laptopuri-ieftine.ro/....../index.php este perfect pentru tine! =))

| angelinthenight a răspuns:

Leptopul nu e bun pentru jocuri! eu am in prezent laptop si am probleme cu el la jocuri! am jucat metin 2 si in cam 2 saptamani dupa ce mi-am schimbat windows nu a mai mers jocu altele merg dar is naspa

| sexycutza a răspuns:

John depinde pentru ce vrei laptopu... daca il vrei doar pentru jocuri gasesti si la 10 mil...