| Ovydiw a întrebat:

(Dau vot pentru userul lunii) Cam cat costa o unitate (PC), una bunicica, sa fie buna pentru jocuri, sa poate duce de exemplu GTA SanAndreas fara lag deloc... cam ce pret ar fi? daca se poate sa-mi ziceti si ce piese trebuie la o unitate pentru imi merge bine jocurilebig grin
Multumesc cine ma ajuta cel mai mult ia funda+ vot + vot pentru userul lunii!

2 răspunsuri:
| ozzy1997 a răspuns:

Cam 1500 de lei una pe care sa-ti mearga aproape toate jocurile.La 1000 de lei gasesti una pe care sa-ti mearga GTA San Andreas fara lag. Cele mai importante sunt procesorul si placa video.Memoria RAM e si ea importanta.Ar fi bine sa fie peste 2 gb.

| DoarImpreuna a răspuns:

O varianta low price e asta http://www.emag.ro/......EYTQTBBBM/