| tavy06 a întrebat:

De Black Friday 2014 o sa fie reduceeri si la magazine cu articole sportive gen ghete de fotbal,adidasi, mingi etc. Daca da care sunt acele magazine?
Fundaaaaa

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Roibu a răspuns:

Salut! poti incerca www.intersport.ro Aici gasesti tot ce tine de lumea Spotiva. Treninguri, Adidasi, Crampoane Mingii Acsesorii Sportive spre exemplu o Minge Adidas costa 79, 99 lei, 71, 99.69, 99 lei. Pentru comenzi peste inclusiv 250 lei ai tansport Gratui. In meniu vor aparea mai multe casute Timp Liber Fotabl si intri in casuta care doresti. O zi buna! Cu Drag Roibu Constantin!

| OreoO a răspuns:

Altex,Germanos,Magazinele Vodafone, Orange si telekom

| tavy06 explică (pentru OreoO):

Nu ai citit bine intrebarea. Am spus magazine cu articole sportive.