| alexandraMD a întrebat:

De ce aveti incredere in hypermarketuri? Cele mai bune 3 argumente vor primi fundita

Răspuns Câştigător
| MrsBrunetzyka a răspuns:

1. pretul este mai ieftin decat in magazin
2. am posibilitatatea de a alege liber, din mai multe categorii de produse
3.printr-un kipermarket pot aparea si reduceri, in magazine nu

2 răspunsuri:
| BelieveinMagic a răspuns:

1. Deoarece sunt mari si nu cred ca isi permit sa primesca o amenda prosteasca daca ne dau alimente sau orice stricate.
2.Au foarte multe produse si unele de buna calitate si pot raspunde in fata legii daca fac ceva necorespunzator nu ca un mic boutique.
3. In ziua de azi nu mai poti avea incredere in nimeni. big grin

| Flory_9244 a răspuns:

Pai in primul rand iti da si un bon ( la magazinele astea de prin piete nu se prea da ). sunt magazine mari de renume. si nu mai stiu confused laughing