| roxana4825 a întrebat:

De ce nu merge joc la hi5 la rockyou pets? de ce la mine nu merge confused

Răspuns Câştigător
| iri a răspuns:

Nici la mine nu merge. Nu se incarca. Saracul catelus. i-o fi foame. tongue Isi reivne in cateva zile. Cateodata il apuca figurile.

24 răspunsuri:
| Oktavian a răspuns:

Probabil nu faci ceva corect!

| ILoveSKRILLEX a răspuns:

Nici la mine sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu ca nici mie nu imi merge. bietele animale.cred ca sunt foarte suparate.nu merge de mai mult de 4 saptamani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici la mine nu merge!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici la mine nu merge de mai bine de 2 saptamani!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da dc nu mergee? vreau sa-mi vad pisica si nu stiu cum sa fac sa mearga

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici la mine nu merge, nu se incarca.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici la mine nu merge ar trebui sa se faca ceva

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentur ca se mai si scmba jocul
de pe hi5

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu merge pentru ca a spart cineva site-ul unde erau pastrate niste parole si de aia nu mai merge crying( saracu catelus la mine din vara nu mai merge si era imbracat de plajalaughing)crying(

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu ca nici la mine nu merge

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu nici la mine nu merge!:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La mine nu merge de 3 luni laughing)) laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La mine nu emrge de un an cred

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici la mine nu merge

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra pe sait-ul rockyou pets si il gasesti.Nici la mine nu merge.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jucati pe facebook

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu nu ai winrar sau depinde de windows

| printesa10 a răspuns:

La nimeni nu merge, doar daca ai bani, dar trebuie sa-ti inviti 5 prieteni.

| roxana4825 explică:

Nici la mine nu merge. Nu se incarca. Saracul catelus. i-o fi foame.confused Isi reivne in cateva zile. Cateodata il apuca figurile.

| roxana4825 explică:

Nu stiu asa ca nu merge :d si imi place jocul asta :d

| cristinakika a răspuns:

E jocul meu preferat. Sara-cu animal! Probabil ca e mort de foame.Nu merge nici la mine, nici la prieteni mei probabil la scos. Ca e vechi. crying