| Nicolae131 a întrebat:

De ce red bull este promovat ca fiind cel mai bun energizant?
Mie personal mi se pare ca energizantul Hel este mai bun decat redbul si este si mai ieftin.
Voi ce parere aveti? Voi ce energizant considerati a fi cel mai bun? Eu nu
prea beau decat 2 pe saptamana fiind ca nu vreau sa am probleme.

3 răspunsuri:
| Legion7X a răspuns:

Treaba este, să nu umpli paharul. 2 în săptămâna asta. 2 altă săptămână, și o ți asa vreo 2 ani. Tot acolo ajungi, dar cei drept puțin câte puțin. Începe, inima, ficatul, probleme cu rinichi ( insuficientă renală) toxinele alea, dacă începi cu probleme cu rinichi se manifestă prin piele. De aceea trebuie să bei 6, 7 căni de apă pe zi, pentru curătarea rinichilor și eliminarea toxinelor prin urină, plus functionarea la parametri normali. mai bine bei tu un suc natural de portocale, fructe făcut cu un storcator de fructe.

| Violleta2022 a răspuns:

Ca nu-s sanatoase nici unul si nici celalalt.

| Nemeessis a răspuns:

Salut. Red Bull este mai scump din cauza brandului. La fel ca la telefoane, poți plăti sume mari pe telefoane slabe, iar sume mici pe telefoane care sunt mult mai bune, totul ține de brand.
La fel ca și tine, sunt de părere că Hell este mult mai bun la gust, iar vorbind de sănătate - niciunul nu este ok, mai ales în combinație cu medicamente sau cafea.