| manuela1999 a întrebat:

De la ce magazin mi-as putea lua o mobila buna de bucatarie si la un pret accesibil?
multumesc

7 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Ikea

| SunShine a răspuns:

De pe internet nu te-as sfatui sa cumperi, ma gandesc ca nu as crede ca e 100% cum sunt imaginile de aceea trebuie sa mergi prin magazine si sa vezi ce iti place, mergi prin toate magazinele si cauti ce ti-ar placea, asa am facut eu cand mi-am luat mobila in camera, toata ziua am petrecut cautand laughing.

| casandra12345 a răspuns:

Eu am luat mobilier de bucatarie frumos si modern de la http://1mob.ro/ Am fost surprinsa de disponibilitatea lor si au cele mai bune preturi - crede-ma, am cautat mult. Sunt foarte multumita de achizitia facuta si iti recomand magazinul.