| blairelovesmusic a întrebat:

De la ce suma de bani primesc livrare gratuita de la Emag?

Răspuns Câştigător
| Nemeessis a răspuns:

Livrarea este gratuita pentru comenzile cu valoare mai mare de 1500 lei care contin produse vandute de eMAG, cu exceptia comenzilor care contin si produse aflate in promotie cu transport gratuit. In cazul in care o comanda contine produse vandute si livrate de eMAG si un card cadou, valoarea totala rezultata fiind de minimum 1500 de lei, transportul gratuit nu se aplica. Mai exact, produsele vandute si livrate de eMAG din comanda respectiva trebuie sa fie de cel putin 1500 de lei, astfel incat sa beneficieze de transport gratuit.

4 răspunsuri:
| Zuzu1991 a răspuns:

Nu am auzit niciodata la eMAG de livrare gratuita

| Furnicuta000 a răspuns:

Pe langa ce a spus Tick, mai e si eMAG genius care iti ofera transport gratuit, serviciul costa 8 lei pe luna parca dar trebuie platit pe tot anul. Dar nu e disponibil in toata tara

| blairelovesmusic explică (pentru Furnicuta000):

Stiu deja de Emag genius.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Comenzile peste 1500 lei. Iar serviciul eMAG genius este inactiv în perioada black Friday. Atunci dezactivează reducerea de transport și oarecum plătești și transportul pentru comenzile plasate de BF chiar dacă ai plătit abonament genius.