| Alexutzu28 a întrebat:

Salut as vrea sa imi cumpar un telefon Samsung galaxy s dous de pe eMAG,intrebarea este daca il cumpar cad vine curielul dau doar bani pe telefon, ca pe eMAG scrie livrare gratuita sau mai sunt niste taxe?

Răspuns Câştigător
| AlaDyn172 a răspuns:

Daca scrie in dreapta pozei produsului la siteul EMAG "Transport Gratuit" inseamna ca e GRATIS. [FUNDA]! Si daca comanzi ceva sub 90 Lei taxa se plateste + 11 Lei!

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca scrie livrare gratuita inseamna ca e gratuita

| Garsonfane1979 a răspuns:

Da transportul este grauit. Si daca esti din Bucuresti si comanzi inainte de 15:00 vine in aceeasi zi http://bit.ly/14QeTIF

| NeWbiE2111 a răspuns:

E gratis 100% ca am luat si eu o placa video de la ei si cat a costat placa atat am dat