| anonim_4396 a întrebat:

De unde as putea cumpara online o vestuta gen http://1.bp.blogspot.com/......CF0389.JPG dar nu de blugi...si sa fie neagra :| am cautat peste tot si nu am gasit...in magazine nu am gasit nicaieri...sau am gasit marimi mult prea mari pentru mine :( help!

8 răspunsuri:
| inna a răspuns:

Incearca pe www.quelle.ro

| danutza a răspuns:

Pff sunt pline orasele de ele peste tot prin pietze, bazare, magazine, mall-uri...costa pana in 50 lei

| KriSSu88 a răspuns:

Am vazut acest tip de vesta, dar maro.

| kuzican a răspuns:

Esti din bucuresti?
daca da sa stii ca am vazut in SIR asa cevahappy

| twidi a răspuns:

Buna.
Du-te in Dragonul Rosu.Acolo gasesti multe si frumoase.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@danutza nu sunt chiar asa pline....eu din timpul scolii imi caut si nu mi-am gasit straight face

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Gasesti in IDM, dar vezi ca sunt mai tari alea din blugi; x

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@kuzican nu sunt din Bucuresti...sunt din Mures sad