| aAr0nFTW a întrebat:

De unde as putea sa imi cumpar si eu un Fidget Spinner in Judetul Suceava? De preferat orasele : Radauti, Suceava, Falticeni

Răspuns Câştigător
| Taticu1337 a răspuns:

Poti cumpara de aici: https://alphashot.ro/Jucarii
Ps. Sunt si eu din Falticeni si n-am gasit nici in Suceava. Asa ca am sa dau comanda zilele astea de pe site. A comandat un prieten si e multumit

| aAr0nFTW explică (pentru Taticu1337):

Multumesc. Tot din Falticeni sunt si eu happy

8 răspunsuri:
| Stefan_Bagdan_1985 a răspuns:

Dar in Bucuresti stie careva de unde gasim asa ceva?

| vlad1000 a răspuns:

Il poti comanda de pe internet si sa ti.l livreze la postă happy

| analala a răspuns:

Vezi Aici http://dreduceri.cabanova.com/spinner-fidget-ieftine.html
Sunt foarte bune o sa fi multumit

Sper sa te ajute

| anonwhy a răspuns:

Buna! In orasul Suceava, in apropiere de Carrefour, este o cladire albastra. Sunt 2 magazine. Pe unul din ele scrie "ASIA SHOPPING". Acolo au Fidget Spinners pe culorile roz, albastru, portocaliu si galben, si costa 16 lei. Succes! Cumpara-ti cat mai curand, se vand foarte repede! Eu tocmai astazi mi-am cumparat unul

| aAr0nFTW explică (pentru anonwhy):

Multumesc!

| gabicoo a răspuns (pentru anonwhy):

Multumesc