| babygirl_8055 a întrebat:

De unde este mai bine sa-mi cumpar un telefon : din Londra sau de aici de la noi? Sunt lucrate mai bine acolo sau aici?

Răspuns Câştigător
| anonimyus a răspuns:

Daca iti vei lua din Londra, telefonul are posibilitatea sa fie codat pe retelele de acolo. Inainte sa il ei informeazate daca este codat pe o anumita retea, pentru a evita sa il decodezi aici un este cosisitor si riscul de a se strica mai repede!

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Telefoanele sunt la fel, sunt fabricate de aceeasi producatori, doar ca la noi s-ar putea sa fie la pret mai mare daca este luat fara abonament. Numai bine!

| iuo a răspuns:

Londra. eu am luat un telefon de la noi de la germanos si lipsesc cateva aplicatii care ar trebui sa normal din fabrica. cele din afara sunt mai bune