| dellu a întrebat:

De unde imi pot achizitiona un briceag in Constanta?

Răspuns Câştigător
| Mayar a răspuns:

De oriunde. Eu am mers la un magazin mixt mic si am gasit acolo un briceag la 10 lei. E foarte bun si ascutit, chiar si acum are taisul bun - dupa mai multe luni. Nu e briceag cu lingurita sau furculita si mai stiu eu cate chestii acolo, doar briceag cu cutit.
DEci, poti gasi in orice magazin sau aproape orice magazin mixt, care vezi ca are o varietate mai mare de produse puse la vanzare. Daca nu, poti cumpara briceag si de la magazine cu produse de artizanat sau cum se numesc, acolo unde sunt fame foto, veioze, cutii de lemn pentru bijuterii, cadouri pentru barbati - sticluta pentru bautura, briceag, sticla umpluta cu chestii colorate. etc.

| dellu explică (pentru Mayar):

Am cam intarziat cu funda, scuze. hahah

| Mayar a răspuns (pentru dellu):

hee hee nu ii nimic! Nu funda e importanta, ci rezolvarea problemeiwinking