| bebitssa_4487 a întrebat:

De unde imi pot cumpara o fusta tutu din targoviste?big grin Fundakiss

2 răspunsuri:
| Doo a răspuns:

Hey, si eu imi cautam o fustita tutu pentru scena, si nu am gasit.Si mi-am facut unul. A luat ca jumatate de ora.Am luat 8 metri de tule de doua culori(roz si negru)si o panglica. Te poti uita pe youtube la video-uri gen,, How to make a tutu". Este foarte simplu si te costa mult mai putin. Un tutu comandat costa in jur de 60 de lei+ eu m-am scos cu 20big grin

| Pinkie_2865 a răspuns:

Din cate am auzit nu se prea gasesc si poti incerca sa comanzi pe net daca nu in alt loc. De ex de pe site-ul http://www.aaz.ro/vanzari/3/fuste-tutu