| anonim_4396 a întrebat:

Fusta tutu e o fusta EmO?

6 răspunsuri:
| love44katyp a răspuns:

NU... este o fusta speciala love struck dar nu emo

| Mia a răspuns:

Clar nu...eu am o fusta tutu roz si am purtat-o cu o camasa si pantofi cu toc.Clar nu a fost o tinuta emo...

| CriCri a răspuns:

Eu nu prea cred asta big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eesteee... daca stii sa o asortezi...cu converse in picoare. un dres negru p dedesubt
si sus...nu stiu. un tricou misto

| frumusica_3241 a răspuns:

Nu nu cred si eu am o fusta tutu si nu e emo

| Zulay a răspuns:

E o fustita care poate fi purtata foarte usor dar nu oriunde, indiferent de stilul pe care il abordezi. e simplu sa o adaptezi stilului tau cu ajutorul accesoriilor specifice. aici gasesti mai multe modele. Te asteptam cu drag: www.myzulay.webs.com Daca vei comanda o fustita pentru tine si una pentru prietena ta, va vom oferi o reducere de 20 lei.