| Danubis a întrebat:

De unde pot cumpara CoD:Black ops in Bucuresti am incercat deja emag pcgarage altex media galaxy real domo diverta ...mai dati-mi idei.

4 răspunsuri:
| JeLeu a răspuns:

Ial de pe eMAG sau steam

| stefanandrei_1956 a răspuns:

Il poti lua prin steam cu card sau la media galaxy mall vitan. La mall vitan il gasesti sigur ca eu de acolo il am pe al meu!

| Mihnea2010 a răspuns:

Eu am vazut la diverta dar era varianta de colectie cu masinuta cu telecomanda si costa 600 lei happy

| Danubis explică:

Aia am vazut-o si eu dar eu vreau doar jocul. 400 lei pentru o masinuta...