| Costel11 a întrebat:

Dati-mi niste situri unde pot cumpara o tableta ieftina , nu neaparat sa fie originala . daca stiti un site unde se gasesc copie ipad si altele ... funda (fara : emag , pcgarage , altex , flanco , domo ) Mersi

12 răspunsuri:
| Costel11 explică:

Mi-am cumparat de la metro cu 395 RON odys loox... procesor 1.2, ram 512, 7", 4gb, android 2.3, merge foarte bine... singura problema ii ca nu are romana. Mersi la toti pentru raspunsuri

| BogdanAiud a răspuns:

Okazii.ro,dar ai grija de la cine cumperi,uitate la calificative, vorbeste cu el, ea la telefon.

| gabby77 a răspuns (pentru AaNdYy):

Nu sunt bune găsești mai bune și mai ieftine și cu garantie pem eMAG

| AaNdYy a răspuns (pentru gabby77):

Vezi cand am postat raspunsul ala? la vremea aceea pe eMAG erau scumpe si proaste! Si in plus in intrebare scrie fara eMAG!

| Gabryel7 a răspuns:

Http://eurodualsim.ro/4-tablete-pc
http://www.okazii.ro/cautare/tableta/tablete/alte-tablete.html?autoc=select
Totusi iti recomand sa-ti cumperi una originala, din magazin, deoarece calitatea este net superioara

| muteanupaulcostin a răspuns:

Costel, ai facut o alegere foarte buna (parerea mea) am si eu tot un odys loox si imi merge foarte bine( e tableta de internet) de aceea poti naviga pe internet la viteze foarte mari. Are si un stilou (pentru cei care vor sa isi transforme tableta in una grafica). E destul de interesanta... folosesc cam 30 de programe si mi s-a blocat doar de 3 ori.

| Rolleer a răspuns:

Buna poti sa incerci la http://tableteieftinee.com eu de acolo am cumparat una cu 560 Ron.

| EuCeaANiumanui a răspuns:

Eu mi-am luat un iPad original cu 21 de milioana din doma si este foarte buna il am de aproape 3 luni si nu are nimic.Iti recomand sati iesi unu original. Funda te rogggg!

| Costel11 explică (pentru EuCeaANiumanui):

N-am atatia bani si nici nas da atat pe o tableta. vreau ceva ieftin la 100 de euro. Mersi oricum

| nicolle_5108 a răspuns:

Stiu la domo tablete la 499lei cea mai ieftina, insa la 100euro sti decat la abonament.Eu mi-am luat Allview Alldro Speed de la Domo am dat 650lei, insa se merita.Iti las un link cu tableta si cu toate tabletele: http://www.domo.ro/Computere/Tablete/Tablete/Cauta/table
http://www.domo.ro/......ldro_SPEED
Parerea mea este ca ruleaza bine Allview Alldro Speed cu 1, 2Ggh.Android 2.3si pot face upgrade 4.0, parerea mea

| Romeos a răspuns:

E buna alegerea la banii astia, insa la exact 100 de euro cum spuneai tu gasesti asta http://tableta-ieftina.ro/tableta-apad-style/106.htm - cu Android 4.0 si Dual Cameras. Oricum, s-o folosesti cu placere!