| anonim_4396 a întrebat:

De unde pot cumpara produse originale cacharel? (e parfumul preferat al maica-mii si as vrea sa ii iau set).

4 răspunsuri:
| cristina_4037 a răspuns:

Sephora. Mult succes

| marie a răspuns:

Cacharel? in mall, sau in magazine din astea, B&B, unde sunt si accesori si parfumuri... e un parfum frumos, si soxessiropos, nu folosesc parfumul, dar daca u ai vazut la romi inseamna ca practici magazinele, cea ce nu e truetongue, pentru ca sunt furate, daca macar dai un ban, asta e, dar nu e furatbig grin...asa ca B&B.mult noroc!:*

| eewan a răspuns:

1.magazin de parfumuri originale
2.de la tigani sau cei care se ocupa. stii tu spania, italiabig grin