| anonim_4396 a întrebat:

De unde pot cumpara sacose din material textil? Pentru cumparaturi happy

Răspuns Câştigător
| NoName_9903 a răspuns:

Alina Bulina are dreptate, dar nu doar Mega Image vand asa ceva :-). Eu am deja mai multe modele de la majoritatea hipermarketurilor, sunt frumos colorate si rezistente. Am o singura nemultumire, nu se pot plia suficient cat sa iti incapa in poseta cand te duci la cumparaturi...trebuie sa mergi cu sacosa in mana, ceea ce nu e prea comod.

6 răspunsuri:
| lost.in.rain a răspuns:

Poti sa incerci la centrele de croitorie la comanda, pentru ca, cu siguranta raman bucati de materiale si le folosesc in scopuri utile.
Succes la cumparaturi!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Producator de sacose din material textil (ecologice)
lxl company srl telefon 0751046384
mail:lxlcompany@yahoo.com

| AlinaBulina a răspuns:

La Mega Image au niste sacose simpatice, mai mari, biodegradabile, 2, 5 lei parca. Nu sunt din material textil (credlaughing), dar sunt foarte practice si ecologice.

| sacosa a răspuns:

Incearca pe iuta.ro

iuta.ro