| dani7777 a întrebat:

De unde pot cumpara si eu CAGULA as dori cu trei gauri daca se poate si va spun peorma la ce imi trebuie dupa ce imi spuneti de unde pot cumpara.multumesc...P.S:nu-s terrorist

3 răspunsuri:
| a1doru a răspuns:

La un magazin care vinde echipament moto.

| puya07 a răspuns:

In primul rand poti gasi la magazinele cu echipament de iarna sau echipament montan... daca nu pe www.militaryshop.com.Mentionez ca nu stiu daca acest site mai functioneaza

| DinoTh5P a răspuns:

Pai dacă nu ești terorist, iei recomand un site pe cinste, și o cagulă din bumbac 100%.
https://2airsoft.ro/home/737-cagula-skull-neagra-8fields.html