| VelaJohnny a întrebat:

De unde pot cumpara Steam Wallet-uri dinalea, in mall nu am vazut nicaieri si chiar nu am habar laughing funda!

Răspuns Câştigător
| NinelMessi10 a răspuns:

Poti din Penny, Kaufland sau de la magazinele care scrie paysafe. Sunt niste aparate „Qiwi" si poti baga in ele minim 1 leu. Scrii doar numele de la steam adica cel care il scrii cand te loghezi si pe urma bagii suma de bani. Funda?

| VelaJohnny explică (pentru NinelMessi10):

Ai fost mai detaliat big grin

2 răspunsuri:
| denisu123 a răspuns:

Eu iau din Penny laughing e un tonomat din ala unde alegi STEAM si bagi cat vrei tu in el scrii decat contul fara parola.