| iasmiasmina a întrebat:

De unde pot cumpara stilouri Parker, Pelikan sau altceva din aceeasi gama, din Bucuresti?

Răspuns Câştigător
| CataC a răspuns:

Buna
De la depozitul de papetarie, e printre cele mai serioase magazine de papetarie.
Iti livreaza si acasa, gratuit, sau te poti duce tu la magazin, e in Bucuresti.
http://bit.ly/SxmVjk
Bafta

| iasmiasmina explică (pentru CataC):

Hey, merci happy chiar nu stiam de acest magazin.

| CataC a răspuns (pentru iasmiasmina):

Nu-si face reclama da's vechi pe piata, lucreaza mult cu firme, dar livreaza si la persoane fizice, gratuit, doar sa iei peste 100 lei. Am filtrat Parker, daca vrei altceva dai search sus. happy
Anyway, mersi pentru raspuns castigtor.

6 răspunsuri:
| cat a răspuns:

De la Diverta.

| Anonimuuuussssss a răspuns:

Exista si la librarii, dar depozitul de papetarie ti l-as recomanda deoarece, printre altele, livreaza acasa gratuit. Funda?

| BoMbOnIkRoOzSiDuLcE a răspuns:

De la librarie sau magazine scolarebatting eyelashes

| Pisyreamary22 a răspuns:

De la magazinele. scolare:*