| RominaMaria96 a întrebat:

De unde pot cumpara un cititor de card pentru samsung corby s 6500 din braila? Cam cat costa?

1 răspuns:
| Evolution a răspuns:

Depinde şi ce fel de card este., scoţi cardul şi după vezi ce model este... (SM,xD,CF/MD,SD/mini/MMC/RS,MS, Pro, Duo etc...) şi cauţi pe net un cititor de carduri pentru acel model de card şi cam asta e big grin (eu am cititor de carduri încorporat. am un Dell inspiron 53 OS, am schimbat la el hardu, am de 500 gb, placa video un gygabyte nVIDIA geforce 210 şi cam atat laughing )