| ina_4952 a întrebat:

De unde pot cumpara un costum hannah montana din galati?

Răspuns Câştigător
| Serendipity17 a răspuns:

Ce fel de costum? haine identice ca ale ei nu sunt, doar imitatii si daca ar fi cred ca ar costa o gramada...

App: si eu sunt din galati smug

3 răspunsuri:
| NoName1234 a răspuns:

De ce ai nevoie de costum Hannah Montana?
Daca vrei improvizeza, sti ce poarta ea cumpara o bluza asemanatoare sau poate ai acasa, niste pantaloni asemanatori, o peruca blonda cu breton.
Si niste accesorii stralucitoare!
Poti alege tinuta asta
http://media.roportal.ro/upload/Image/hannah-montana.jpg
Care e mai usoara de gasit
Sau asta
http://www.jocuricuhannahmontana.com/hannahmontana.jpg
Daca ai o bolerica si sa comperi o asemenea bluza.
Oricum succes! :)

| ChristineLoveYa a răspuns:

Ce costum? eu sunt din galati dar eplicA-MI MAI BINE

| MadalinaCarp1994 a răspuns:

Haine exacte ca ale ei nu vei putea sa cumperi, insa asemanatoare..Pai du-te la un simplu magazin de haine. Uita-te la ceva(de exemplu la cele cu strasuri, ca in general alea le purta hannah montana, din cate imi amintesc) si ceea ce iti place iti cumperi.Nu trebuie sa copiezi...