| anonim_4396 a întrebat:

De unde pot sa cumpar aur mai ieftin?

10 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Aur mai ieftin poti cumpara de la casele de amanet.

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Sfatul meu este sa nu cumparati de la casele de amanet. E un sistem nedrept si o mafie. Din Turcia nu stiu cum o fi cu vama acum, depinde insa si de cantitate, calitate etc.

| Andreeagen a răspuns:

Turcia si casele de amanet Insa daca nu ai nevoie urgenta... mai asteapta pana in 2010 k se ieftineste auruhappy si o sa il poti lua din Romaniahappy

| Supradoza.De.Vise.Interzise a răspuns:

Zicea la romania te iubesc parca ...ca la turci este mult mai ieftin!

| diddy_2463 a răspuns:

De la Istanbul, din Turcia.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Aurul de 14 si ala de la turci nu valoreaza nimic in afara! aur ieftin nu pre exista numai unu care este in foame de bani sau unu care la furat asa ca fi cu oki pe ei poate ai noroc

| Chuck a răspuns:

De la turci, din cate stiu.

| cooola a răspuns:

Din turciahappy... daca vrei sa iti faci o mica afacerehee hee sa cumperi de acolo si sa vinzi in romania... o sa iti mearga foarte bine...

| danyyyel a răspuns:

laughingaurul e la fel ...numai la cei ce nu vand deloc sunt reduceri:daurul intotdaeuna va fi scump:dsucces

| nikbad4u a răspuns:

Aur bun si iefti gasiti in india la pret foarte bun 1000 de euro 1 kg