| simona16 a întrebat:

De unde pot sa cumpar un PSP ieftin?

Răspuns Câştigător
| andrei995 a răspuns:

Dupa okzaii.ro sau la magazine mari gen mediagalaxy, domo, altex care s-ar putea sa aiba oferta de sarbatori, sau la magazine mici care au preturi mici pentru ca sunt la inceput

2 răspunsuri:
| TheTiger a răspuns:

Am fost acum 3 zile in real si am vazut un PSP cu 800 lei.Mam interesat si din afara orasului mei si tot cu 800 lei am vazut.Este oferta pe toata luna decembrie la PSP, si eu imi iau peste o saptamanawinking. Mentionez ca este modelul nou big grin

| vladik1999 a răspuns:

De pe 999.md