| DesuSparkles a întrebat:

De unde pot sa imi iau peruca lui Miku Hatsune de pe internet? Nu din Romania pentru ca stiu ca nu se gaseste. De pe un site. Ce imi recomandati : LightInTheBox sau eBay. Va rog sa imi dati linkul de unde o pot cumpara si totalul( transport+peruca). Va rog sa ma ajutati, deoarece imi strang niste bani sa mi-o iau. FUNDAAA :333

1 răspuns:
| Silviu_Respect_1991 a răspuns:

Salut intra aici.
http://www.ebay.com/sch/i.html?_sacat=0&_from=R40&_nkw=Miku+Hatsune&rt=nc
sper sa gasesti ceva, mie ebay mii se pare cel mai de incredere