| anonim_4396 a întrebat:

De unde poti cumpara un cort ieftin din orasul bacau? Funda:X

2 răspunsuri:
| KaterinaPetrova a răspuns:

Buna. nu stiu daca ai decathlon in bacau. daca este acolo gasesti.big grin

| gigel68 a răspuns:

Cat de ieftin? corturile la 100-200 lei sunt degeaba. nu protejeaza de ploaie, sunt slabe calitativ.
daca vrei un cort, pe care sa il folosesti multi ani, cauta ceva (semi)profi, la 600-1000 lei, de 3 anotimpuri. pentru mai multe detalii citeste http://www.mormota.ro/alegere-cort tot aici ai si corturi de diferite tipuri.